مقالات

کاسیو جی شاک جدید معرفی شد

کاسیو جی شاک جدید
DWH5600-2 جی شاک

یکی از دلایل اصلی که برخی از افراد ممکن است از ساعت‌های هوشمند نسبت به ساعت‌های ورزشی دیجیتال سنتی استفاده کنند، قابلیت‌های ردیابی سلامت و تناسب اندام آنهاست، اگرچه به ندرت اکثر مردم واقعاً به همه عملکردهای دیگر ساعت هوشمند نیاز دارند. با این حال، کاسیو به عنوان یک شرکت تولیدکننده ساعت چندملیتی که در سراسر صنعت ساعت نیز از احترام زیادی برخوردار است، توانایی ادغام عملکردهای کلیدی یک ردیاب تناسب اندام را در بسته بندی ساعت های ورزشی سنتی دارد و کاسیو G-Shock Move DWH5600 جدید این قابلیت را دارد.  علاوه بر حفظ ظاهر G-Shock اصلی حالا کاسیو  Move DWH5600 را با ترکیب تمام قابلیت های یک ردیاب تناسب اندام مدرن، از جمله شمارش گام ها، پایش ضربان قلب، اندازه گیری سطح اکسیژن خون و موارد دیگر یک ساعت شگفت انگیز به بازار معرفی کرده است

مانند همیشه رنگ مشکی رنگ اصلی این مدل جی شاک است اما بندهای آبی، خاکستری که کمی هم غیرعادی بنظر می‌رسد هم عرضه شده است این رنگ DWH5600-1 بی شباهت به رنگ های کلاسیک که از سال 1983 ارائه شده است نیست.  با این حال، در حالی که شکل و فرم کلی آنها تقریباً با آنچه که از قبل در سری های جی شاک دیده ایم یکسان است. در مدل‌های استاندارد G-Shock مربعی، هر دو قاب و بند G-Shock Move DWH5600 از یک رزین مبتنی بر زیست محیط ساخته شده‌اند که از یک رزین تقویت‌شده با فیبر کربن مبتنی بر زیست محیط برای قاب داخلی استفاده شده است. صفحه این جی شاک نیز از یک  کریستال شیشه ای معدنی مسطح محافظت می شود،  که مقاومت در برابر آب در همان 200 متر همیشگی است.

g-shock dwh5600
Casio G-Shock Move DWH5600

این هم نمای صفحۀ دیجیتال جی شاک که ترکیب نارنجی و مشکی آن واقعا چشم نواز است. تغییرات زیادی با مدل های قبلی نمی بینیم. یکی از تفاوت‌های دیگر ال سی دی قوی این مدل است و وجود  یک ردیف اطلاعات جدید که مربوط به عمر باتری، وضعیت زنگ هشدار و عملکردهای متصل به بلوتوث ساعت است.

علاوه بر تمام ویژگی‌های معمول ساعت دیجیتالی که در مجموعه G-Shock استاندارد شده‌اند، مانند کرونومتر، زنگ هشدار، تایمر شمارش معکوس، تقویم خودکار، تایمر جهانی و نور پس‌زمینه، Casio G-Shock Move DWH5600 جدید امکاناتی مانند پایش ضربان قلب، اندازه گیری سطح اکسیژن خون و تجزیه و تحلیل خواب و … نیز به همراه دارد.

در کل اگر برای خرید ساعت دیجیتال شک دارید و علاقه مند به ساعت های پرطرفدار جی شاک هستید این ساعت بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید