دسته‌بندی نشده

خرید ساعت ست

خرید ساعت ست

خرید ساعت ست عروس و داماد:

خرید ساعت ست یا ساعت مچی ست عروس و داماد یکی از عناصر مهم در مراسم عروسی است که به عنوان یکی از لوازم جشن عروسی و نمادی از اتحاد و انسجام زن و مرد به کار می‌رود. تاریخچه‌ی استفاده از ساعت مچی در مراسم عروسی به شکل ست عروس و داماد به مرور زمان شکل گرفته است.

در اوایل قرن  ۱۹ میلادی، استفاده از ساعت مچی به عنوان یک عنصر شیک و اغلب جواهری در مراسم‌های رسمی و عروسی رواج داشت. معمولاً ساعت‌ها با طراحی‌ها و مواد گران‌قیمتی مانند طلا، نقره، الماس و مروارید تزئین می‌شدند.

معمولا زیور آلات، حلقه و وسایل عروس و داماد، همگی در طرح، جنس و برند مشابه همدیگر انتخاب می شوند. این تشابه در ست ساعت مچی هم باید رعایت شود و به همین دلیل است که ساعت عروس و داماد معمولاً به صورت ست انتخاب می شود.

با گذر زمان و تغییر در مد و مزون‌های عروسی، سلیقه‌ها و مدل‌های ساعت‌های عروس و داماد نیز تغییر کرد. امروزه، معمولاً ساعت‌های مچی با طراحی‌ها و سبک‌های متنوعی در مراسم عروسی استفاده می‌شوند.

علاوه بر نمادی از اتحاد و یک شکلی، ساعت مچی ست عروس و داماد به عنوان یک سنت جشن عروسی نیز در مراسم عروسی حضور دارد و معمولاً به عنوان یک هدیه از طرف عروس به داماد و از داماد به عروس تقدیم می‌شوند.

ساعت های ست، معمولاً با نگین هایی تزیین می شوند که جلوه خاصی به لباس عروس و داماد می بخشند. تنها ایراد این ساعت ها در آن است که ساعت هایی که تزیین زیاد دارند در مراسم بسیار رسمی قابل استفاده هستند و تقریبا بعد از مراسم ازدواج کاربرد خاصی زیادی ندارند.

البته شرکت‌های ساعت سازی ساعت‌های ست با تزیینات کمتر و اسپورت هم طراحی کرده‌اند.

ساعت‌ها را می‌توان در گروه‌های مختلفی مثل اسپرت و مجلسی تقسیم بندی کرد. با همسر خود مشورت کنید که بیشتر تمایل دارید در چه موقعیت اجتماعی خاصی از ساعت ست استفاده کنید. بعد از مشخص کردن این موضوع می‌توانید بسته به کاربری مورد نظرتان نوع ساعت را انتخاب کنید. برخی از زوج‌ها ساعت‌های اسپورت را انتخاب می‌کنند تا علاوه بر مراسم در ادامه مراحل زندگی نیز ساعت‌های ست و شبیه بهم را دست کنند. این را در نظر بگیرید ساعت‌های ست نگین‌دار را بیشتر در مجالس رسمی دست می‌کنند. معمولا عروس و دامادها ساعت مجلسی را برای ست خود انتخاب می‌کنند اما اگر سبک زندگی پر تحرکی دارید یا هر دو در طول روز معمولا از استایل‌های کژوال استفاده می‌کنید و سبک زندگی مینیمال انتخاب اصلی شما است، می‌توانیم این مژده را به شما بدهیم که در سال‌های اخیر ست‌های ساعت اسپرت بسیار زیبایی راهی بازار شده که می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

خرید ساعت ست

خرید اینترنتی ساعت ست از واچومد

ما در واچومد هم ساعت ست اسپورت برای شما داریم و هم ساعت ست رسمی. علاوه بر این می‌توانید سری به فروشگاه ما بزنید بسیاری از عروس‌ها و آقا دامادها خودشان از بین ساعت‌ها برای خودشان ست درست می‌‍کنند این طوری ساعت ست منحصر به فرد خود را دارند.