تاریخچه برند, مقالات

تاریخچه برند سرجیو تاچینی

برند سرجیو تاچینی یکی از برندهای مشهور مد و لباس از ایتالیا است. زندگینامۀ این برند، با هنرمندی و خلاقیتِ آقای “سرجیو تاچینی” از ۱۹۵۵ در ایتالیا آغاز شد. او  در خانواده‌ای  فقیر در غرب ناحیه پولیا ایتالیا به دنیا آمد و در مدرسۀ تجاری محلی تحصیل کرد.

سرجیو تاچینی، علاوه‌ بر برند لباس، یک برند معروف ساعت نیز است که در ایتالیا تأسیس شد. تاجر ایتالیایی سرجیو تاچینی که مشهور به خلاقیت در بخش مد بود، برند ساعتی را در سال ۱۹۸۰ تأسیس کرد.

زندگینامه آقای سرجیوتاچینی موسس برند سرجیو تاچینی

سرجیو تاچینی ، زاده 2 سپتامبر 1938 ،  تنیسور حرفه ای سابق ایتالیایی و طراح مد  لباس ورزشی است .  پس از پیوستن به باشگاه تنیس در میلان در سال 1955 در 17 سالگلی وارد رده های حرفه ای شد . در طول دوران حرفه ای خود ، تاچینی سه عنوان قهرمانی ایتالیا را به دست آورد و در تیم معتبر دیویس ایتالیا از 1959 تا 1966 بازی کرد . سرجیو تاچینی ، طراح مد ایتالیایی ، در سال ۱۹۶۶ برند تخصصی برای  پوشاک ورزشی تاسیس کرد . شرکت پوشاک ورزشی با نام او در بلینزاگو نوارسه (Bellinzago Novarese ) ، نوارا ، ایتالیا واقع شده است .

برند ساعت سرجیو تاچینی

در دهه‌ی هشتاد، سرجیو تاچینی دنیای جدیدی به ساعت‌های دستبندی داد. او در طراحی و تولید ساعت‌های مچی خلاقیت بسیاری را ایجاد کرد و به دنبال ارائه‌ی ساعت‌های نوین، زیبا و عالی بود. نتیجه این تلاش، سری ساعت تحت عنوان “Sergio Tacchini Time” بود که الهام گرفته از ورزش و تناسب‌‌ اندام بود. این سری اولین بار در نمایشگاه زیبایی و ساعت در بیلونا در سال ۱۹۸۲ معرفی شد و با دید خاص و جذابی، موفقیتی بی‌سابقه به دست آورد.

برند ساعت  سرجیو تاچینی همیشه به دنبال توسعه و بهبود محصولاتش بوده است. در دهه‌ی نود، سرجیو تاچینی با بهره گیری از تکنولوژی جدید، ساعت‌های دیجیتال را روانه بازار کرد. این ساعت‌ها در دسته‌ی ساعت‌های اسپرت قرار می‌گیرند و برای کسانی که فعالیت‌های بیرون از منزل و ورزش دارند مناسب است.

سری ساعت‌های اسپرت “Dynamometric” سرجیو تاچینی بسیار معروف شد. این ساعت‌ها در چندین رنگ و با بندهای مختلفی به بازار معرفی شدند. ساعت‌های سرجیو تاچینی، هم اکنون یک ساعت اختصاصی و لوکس برای علاقمندان به مد است.

همچنین، سری تمام فلزی “Stiletto” از ساعت‌های سرجیو تاچینی بسیار پرطرفدار است. ساعت “Velocita” نیز با اتصال دیجیتال به دسته عقربه، یکی از پیشرفته‌ترین ساعت‌های دیجیتال سرجیو تاچینی است.

در کل، برند ساعت سرجیو تاچینی با تولید ساعت‌های زیبا، متفاوت و جذاب، برای همیشه در تاریخ صنعت ساعت‌سازی به یاد می‌ماند. به دلیل دقت بالای ساعت‌های این برند، از طرف عاشقان ساعت به عنوان یک برند ارزشمند و لوکس شناخته می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید